MENU

 

JABATAN KEJURUTERAAN

Tingkat 13, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Faks : 03-79584220

Kandungan Jabatan sedang dikemaskini.

 

PEGAWAI
TEL/EMAIL
 

Tn. Ir Ismail bin Shafie, A.M.S.

Pengarah Kejuruteraan

03-79587663 (T)

03-79584221

ismail@mbpj.gov.my

BAHAGIAN ASET DAN INFRASTRUKTUR

Tingkat 12 dan 14, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Tn. Ir Ahmad Roslan bin Hairudin, A.I.S.

Timbalan Pengarah (Kejuruteraan)

03-79552253 (T)

03-79584221 ext 131

roslan@mbpj.gov.my

Ahmad Roslan

Pn.Hanizah binti Katab, P.J.K.

Ketua Penolong Pengarah (Kejuruteraan)

03-79555239 (T)

03-79584221 ext 120

hanizah@mbpj.gov.my

En.Mohd Aswardi Kong bin Mohd Azizi Kong

Penolong Pengarah Kanan (Aset) 1

03-79584221 ext 140

aswardi@mbpj.gov.my

Pn. Nor Hayati binti Rosli

Penolong Pengarah (Aset) 1

03-79584221 ext 142

norhayati.rosli@mbpj.gov.my

Pn. Norazimah binti Mohamad Tahir

Penolong Pengarah (Aset) 3

03-79584221

norazimah.tahir@mbpj.gov.my

Puan Nor Hafiza binti Adnan

Penolong Pengarah (Aset) 5

03-79584221 ext 155

nurhafiza.adnan@mbpj.gov.my

Sedang dikemaskini

BAHAGIAN KERJA AWAM / LALU LINTAS

Tingkat 12 dan 14, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

En. Johari bin Md Ismail

Penolong Pengarah (Lalulintas)

03-79584221 ext 141

johari@mbpj.gov.my

Pn. Hjh. Norariah binti Che Mat, P.J.K.

Penolong Pengarah Kanan (Jalan)

03-79555849 (T)

03-79584221 ext 111

norariah@mbpj.gov.my

Encik Muhamad Mahadi bin Bahari

Penolong Pengarah (Akaun Amanah) 1

03-79584221 ext 108

muhamad_mahadi@mbpj.gov.my

Muhamad Mahadi

Encik Muhammad Zuhaili bin Zulkifle

Penolong Pengarah (Akaun Amanah 2)

03-79584221 ext 108

muhammad_zuhaili@mbpj.gov.my

Muhammad Zuhaili

BAHAGIAN MEKANIKAL DAN ELEKTRIKAL

Tingkat 15, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Faks : 03-79540946

Encik Azhar bin Zakaria

Penolong Pengarah Kanan (Mekanikal & Elektrikal)

03-79541030 / 03-79541045 / 03-79541051

azhar@mbpj.gov.my

Encik Amrun bin Misnoh, P.P.T, P.J.K.

Penolong Pengarah (Mekanikal dan Elektrikal)

03-79541030/79541045

amrun@mbpj.gov.my

Amrun Misnoh

 

Kemaskini Terakhir: Selasa, 24 November 2020 - 1:27pm