MENU

 

JABATAN KEJURUTERAAN

Tingkat 13, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Faks : 03-79584220

Kandungan Jabatan sedang dikemaskini.

 

PEGAWAI
TEL/EMAIL
 

Tn. Ir Ismail bin Shafie

Pengarah Kejuruteraan

03-79587663 (T)

03-79584221

ismail@mbpj.gov.my

BAHAGIAN ASET DAN INFRASTRUKTUR

Tingkat 12 dan 14, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Pn.Hanizah binti Katab

Penolong Pengarah Kanan (Pembangunan Infra)

03-79555239 (T)

03-79584221 ext 120

hanizah@mbpj.gov.my

Tn. Ir Ahmad Roslan bin Hairudin AIS.

Penolong Pengarah Kanan (Saliran)

03-79552253 (T)

03-79584221 ext 131

roslan@mbpj.gov.my

En.Mohd Aswardi Kong bin Mohd Azizi Kong

Penolong Pengarah Kanan (Aset)

03-79584221 ext 140

aswardi@mbpj.gov.my

En. Johari bin Md Ismail

Penolong Pengarah (Aset) 1

03-79584221 ext 141

johari@mbpj.gov.my

Pn. Norazimah binti Mohamad Tahir

Penolong Pengarah (Aset) 2

03-79584221

norazimah.tahir@mbpj.gov.my

Pn. Nor Hayati binti Rosli

Penolong Pengarah (Aset) 3

03-79584221 ext 142

norhayati.rosli@mbpj.gov.my

BAHAGIAN KERJA AWAM / LALU LINTAS

Tingkat 12 dan 14, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Pn. Hjh. Noraini binti Hj. mohd Din PJK.

Penolong Pengarah Kanan (Lalulintas)

03-79555624 (T)

03-79584221 ext 103

noraini@mbpj.gov.my

Pn. Hjh. Norariah binti Che Mat

Penolong Pengarah Kanan (Jalan)

03-79555849 (T)

03-79584221 ext 111

norariah@mbpj.gov.my

BAHAGIAN MEKANIKAL DAN ELEKTRIKAL

Tingkat 15, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Faks : 03-79540946

En.Azhar bin Zakaria

Penolong Pengarah Kanan (Mekanikal & Elektrikal)

03-79541030 / 03-79541045 / 03-79541051

azhar@mbpj.gov.my

BAHAGIAN TENDER DAN KONTRAK

Tingkat 3, Menara MBPJ, Jalan Tengah, 46200 Petaling Jaya, Selangor

Faks : 03-79581191

Pn.Saliza binti Mohd Masri

Penolong Pengarah Kanan (Tender & Kontrak)

03-79585379 (T)

saliza@mbpj.gov.my

En. Mohd Redzuan bin Mohd Jaafri

Penolong Pengarah (Tender & Kontrak) 1

03-79602817 / 03-79602819 / 03-79581192 ext 112

mohdredzuan.mohdjaafri@mbpj.gov.my

Pn. Nur Hafiza binti Adnan

Penolong Pengarah (Tender & Kontrak) 2

03-79584221 ext 142

nurhafiza.adnan@mbpj.gov.my

 

Kemaskini Terakhir: Jumaat, 15 Disember 2017 - 6:51pm