MENU

Pejabat Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Dato' Mohd Sayuthi bin Bakar, D.P.M.S., S.M.S Datuk Bandar MBPJ 03-79563544 datukbandar@mbpj.gov.my
Pejabat Timbalan Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Johary bin Anuar, A.M.S. Timbalan Datuk Bandar 03-79563544 johary@mbpj.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohamad Rosnani bin Hj.Hamid Mohamad Rosnani bin Hj.Hamid, P.P.T. Pengarah Khidmat Pengurusan 03-79563544 mrosnani@mbpj.gov.my
Bahagian Pertadbiran Am Dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
YM Ku Mustafa bin Ku Mohamad Timbalan Pengarah (Sumber Manusia) 03-79600858 mustafa@mbpj.gov.my
Noor Azman bin Surudh Ali Penolong Pengarah Kanan (Pentadbiran Am) 03-79563544 nasa@mbpj.gov.my
Puan Rashidah binti Zulkafli Penolong Pengarah (Pentadbiran) 03-61437564/61437452 rashidah@mbpj.gov.my
Tn. Hj. Ahmad Johari bin Salleh, PPT. Penolong Pengarah Kanan (Pentadbiran Am & Latihan) 03-79541080 johari@mbpj.gov.my
Bahagian Bekalan Dan Perolehan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Zaharah binti Rustam Penolong Pengarah Kanan (Bekalan & Perolehan) 03-79563544 zaharah@mbpj.gov.my
Unit Komunikasi Korporat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Kosong Penolong Pengarah Kanan (Aduan & Korporat)
Jabatan Perancangan Pembangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Hjh. Sharipah Marhaini binti Syed Ali, PPT. Pengarah Perancang Bandar 03-79563544 marhaini@mbpj.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 21 Mei 2019 - 4:18pm